Установить відповідність між числовими виразами (1 -4) та їхніми значеннями ( А- Д) 1. 85^2-15^2

2. 24^2 - 2*24*74 + 74^2 3. 48^2 +2*48*22 ÷ 22^2 4. (2^11: 2^8)*5^4 A 4900 Б 7000 B 2500 Г 6400 Д 5000

Ответы на вопрос

Отвечает Фёдорова Катя.

1) Б

85 {}^{2}  - 15 {}^{2}  = (85 - 15)(85 + 15) = 70 \times 100 = 7000

2) В

24 {}^{2}  - 2 \times 24 \times 74 + 74 {}^{2}  = (24 - 74) {}^{2}  = ( - 50) {}^{2}  = 2500

3) А

48 {}^{2}  + 2 \times 48 \times 22 + 22 {}^{2}  = (48 + 22) {}^{2}  = 70 {}^{2}  = 4900

4) Д

( {2}^{11}  \div 2 {}^{8} ) \times 5 {}^{4}  = 2 {}^{11 - 8}   \times 625  =  {2}^{3}  \times 625 =  \\  = 8 \times 625 = 5000