Чому дорівнює периметр прямокутника із сторонами 10,5см та 9,5см: a) 20см; б) 30см; в) 40см; г)

60см

Ответы на вопрос

Отвечает Орлов Саша.
P=(a+b) *2=(10.5+9.5) *2=40