Знайдіть три перших члени геометричної прогресії (bn), у якої b1=6; q=1,5


Ответы на вопрос

Отвечает Коновальчук Юлія.

Ответ:     6.   9.   13.5.

Объяснение:

Дано

b(n) - геометричної прогресії

b1=6;

q=1.5.

******************

b1=?  b2=? b3=?

Решение

b(n) = b1*q^(n-1).

b(1) = 6.

b(2) = b(1)*q^(2-1) = 6*1.5 = 9.

b(2)=9.

---------------

b(3) = b(1)*q^(3-1) = 6*1.5^2 = 6*2.25 = 13.5.

b(3) = 13.5.