Розв'язати систему способом додавання 2х-5у=8 2х+3у=-8​


Ответы на вопрос

Отвечает Сумцова Анастасия.

Ответ:

Дана система рівнянь:

2x - 5y = 8

2x + 3y = -8

Ми помітимо, що якщо ми віднімемо друге рівняння від першого, то зникне змінна x:

(2x - 5y) - (2x + 3y) = 8 - (-8)

Зведемо це до спрощеного вигляду:

2x - 5y - 2x - 3y = 8 + 8

-8y = 16

Поділимо обидві частини на -8:

y = -2

Тепер, коли ми знайшли значення y, можемо підставити його в будь-яке зі спочатку даного рівняння, наприклад, в друге:

2x + 3(-2) = -8

Зведемо це до спрощеного вигляду:

2x - 6 = -8

Додамо 6 до обох боків:

2x = -2

Поділимо обидві частини на 2:

x = -1

Таким чином, розв'язок системи рівнянь 2x - 5y = 8 і 2x + 3y = -8 методом додавання є x = -1 і y = -2.

Объяснение: