При якому значенні m графік рівняння 3х+mу=8 проходить через точку (2;1)?


Ответы на вопрос

Отвечает Родионова Полина.

Ответ: m=2

Объяснение:

Щоб знайти значення m, при якому графік рівняння 3х+mу=8 проходить через точку (2;1), ми можемо використати дану точку як значення x та y у рівнянні та розв'язати для m.

Підставляємо значення x=2 та y=1 у рівняння:

3х+mу=8

3(2)+m(1)=8

6+m=8

m=2

Отже, коли m=2, графік рівняння 3х+2у=8 проходить через точку (2;1).