було перевірено 200 деталей з яких 6 диталей виявилося бракованими. Скільки приблизно бракованих

диталей буде у партії з 1200 деталей. Скільки приблизно було деталей у партії якщо серед них виявилося 3 деталі браковані?​

Ответы на вопрос

Отвечает Салахов Алмаз.

Знаходження кількості бракованих деталей у партії з 1200 деталей:

Перша пропорція: 6 бракованих деталей з 200 дорівнює x бракованим деталям з 1200.

Перепишемо пропорцію: 6/200 = x/1200.

Розв'яжемо для x: x = (6 * 1200) / 200 = 36.

Отже, очікується, що у партії з 1200 деталей близько 36 бракованих деталей.

Знаходження загальної кількості деталей у партії, якщо виявлено 3 бракованих деталі:

Друга пропорція: 6 бракованих деталей з 200 дорівнює 3 бракованим деталям з x деталей.

Перепишемо пропорцію: 6/200 = 3/x.

Розв'яжемо для x: x = (3 * 200) / 6 = 100.

Отже, в партії, в якій виявили 3 бракованих деталі, очікується, що було приблизно 100 деталей.