Було перевірено 2000 деталей, з яких 6 виявилися бракованими. 1. Скільки приблизно бракованих

деталей буде в партії з 1000 деталей? 2. Скільки приблизно деталей у партії, якщо серед них виявилося 15 бракованих?

Ответы на вопрос

Отвечает Куренков Вячеслав.

1)

2000 дет. – 6 брак.

1000 дет. – х брак.

х = 1000 * 6 / 2000 = 3 брак. – деталі на партію з 1000 дет.

2)

2000 дет. – 6 брак.

у дет. – 15 брак.

у = 2000 * 15 / 6 = 5000 дет.

АБО

(див. п. 1) Якщо на кожні 1000 дет. знаходять 3 браковані, то 15 : 3 = 5 – у стільки разів більше деталей необхідно оглянути, щоб знайти 15 бракованих, тобто: 1000 * 5 = 5000 дет.