Було перевірено 500 деталей, з яких 2 виявилися бракованими.Скільки приблизно бракованих деталей

буде у партії з 1500 деталей?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Артем.

Ответ:

E партії з 1500 деталей буде приблизно 6 бракованих деталей

Объяснение:

Було перевірено 500 деталей, з яких 2 виявилися бракованими.Скільки приблизно бракованих деталей буде у партії з 1500 деталей?

Розв'язання

Якщо з 500 деталей було 2 бракованих, то співвідношення браку до всіх деталей дорівнює:

2 / 500 = 0,004

Це співвідношення можна застосувати до партії з 1500 деталей, щоб знайти приблизну кількість бракованих деталей:

0,004 · 1500 = 6

Або за допомогою пропорції:

з 500 деталей  - 2 бракованих

з 1500 деталей - х бракованих

Отже:

x=\dfrac{1500*2}{500} =3*2=\bf 6  (деталей)

Отже, приблизна кількість бракованих деталей у партії з 1500 деталей - 6.

Відповідь: 6

#SPJ1