7 . Було перевірено 500 деталей, з яких 2 деталі виявилися бракованими. 1) Скільки приблизно

бракованих деталей буде у парті 3 3000 деталей? 2) Скільки приблизно деталей було у партії, якщо серед них виявлено 3 браковані деталі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Поп Михайло.

Ответ:

1)132

2)750

Объяснение:

можна спробувати пропорцією

500/2=100/х

500х=200

х=200/500

х=0,4

0,4% бракованих деталей

1)33000×0,4%=132 деталі

2)х/3=100/0,4

0,4х=300

х=300/0,4

х=750