ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ДАЮ 35 БАЛОВ У саду росте 18 фруктових дерев. З них яблунь на 6 більше, ніж

груш. Яка із систем рівнянь описує цю ситуацію?( Яблуні - х, груші У саду росте 18 фруктових дерев. З них яблунь на 6 більше, ніж груш. Яка із систем рівнянь описує цю ситуацію?( Яблуні - х, груші - у)​

Ответы на вопрос

Отвечает Калугина Диана.

Ответ:

система:

х+у=18, х-у=6; у-х=6;

х-у=6 ,т.к

х + у = 18

х = у+6