У шкільному саду 120 плодових дерев. Груш — на 5 дерев більше, ніж слив, а яблунь — у три рази

більше, ніж груш.Скільки яблунь, груш і слив росте в саду?Будь ласка. Терміново ​

Ответы на вопрос

Отвечает Логина Анастасия.

Объяснение:

Позначимо кількість груш числом х, сливи - у, яблуні - z. За умовою х=у+5, z=3х. Виразимо усі кількості через у: у+у+5+3у+15= 120. Звідси у=20. Підставляємо отримане значення в попередні рівняння: х=20+5=25; z=3*25=75.