Решите систему уравнений 1) 2x+ y = 5 3x - 4 y = 24 X - 2y = 9 2) 2x+ 3y = -1 3x + 5y = 1 5x +

9y = 5 До утра! Даю 65 баллов!

Ответы на вопрос

Отвечает Печенев Иван.

Ответ:

1) Щоб розв'язати цю систему, ми можемо використати метод елімінації:

Множимо перше рівняння на 2, а друге на 3, і додаємо їх:

4x + 2y = 10

9x - 12y = 72

Знову множимо перше рівняння на 1 і додаємо до третього рівняння:

x - 2y = 9

4x      = 19

x = 19/4

Підставляємо x у перше рівняння і знаходимо y:

2(19/4) + y = 5

y = -3/4

Таким чином, розв'язок системи рівнянь буде x = 19/4, y = -3/4.

2) Множимо перше рівняння на 3 і віднімаємо від другого:

2x + 3y = -1

-4x - 4y = 4

Тепер множимо перше рівняння на 5 і віднімаємо від третього:

10x + 15y = -5

-4x - 4y = 4

Отримали систему:

-4x - 4y = 4

10x + 15y = -5

Множимо перше рівняння на -5/4:

x + y = -1

Підставляємо x + y в друге рівняння:

10x + 15y = -5

10(x + y) = -5

x + y = -1/2

Отже, ми отримали систему:

x + y = -1/2

x + y = -1

Ця система не має розв'язку, оскільки дві лінії паралельні і не перетинаються.

Объяснение:

Отвечает Айкенов Айдос.

Ответ:

Ответ на фото:⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️