Число -3 є коренем рiвняння x² + 3,5x + c = 0 . Знайдіть значення с i другий корінь рiвняння.

Виберіть одну відповідь: 1; -3,5 1; 7 1,5; -0,5 -1; 7 -1,5; 0,5​

Ответы на вопрос

Отвечает Амирсеит Данияр.

 {x}^{2}  + 3.5x + c = 0 \\ x_{1} =  - 3 \\ ( - 3) {}^{2}  + 3.5 \times ( - 3) + c = 0 \\ 9 - 10.5 = c \\ c = 1.5  \\ \\  {x}^{2}  + 3.5x + 1.5 = 0 \\ c_{1} + c_{2} =  - 3.5 \\ c_{1} \times c_{2} = 1.5 \\ c_{1} =  - 3 \\ c_{2} =  - 0.5

Ответ: 1,5 ; -0,5