Ф. Функцію задано формулою у=3-2х. Знайти значення функції, якщо значення аргументу дopiвнює

1;-3;0;1 – 2 2) значення аргументу, якщо значення функції дорівнює ; 2; 0; -4. Будь ласкаа, допоможіть

Ответы на вопрос

Отвечает Бродский Иосиф.

Ответ:

ниже(по возможности поставьте лучший ответ)

Объяснение:

у=3-2х.

1)у=3-2*1

y=3-2

y=1

у=3-2*(-3)

y=3-(-6)

y=9

у=3-2х

у=3-2*0

y=3

2)у=3-2х

2=3-2x

-1=-2x

x=2

0=3-2x

-3=-2x

x=\frac{2}{3}

-4=3-2x

-7=-2x

x=\frac{1}{2}