3) Знайдіть суму перших семи членів послідовності, яку задан формулою аn =4n+3.​


Ответы на вопрос

Отвечает Шпильковский Павел.

Відповідь:

а1 = -1

а2 = -5

а3 = -9

а4 = -13

а5 = -17

а6 = -21

а7 = -25

Пояснення:

а1 = -4 * 1 + 3

а1 = -1

а2 = -4 * 2 + 3

а2 = -5

а3 = -4 *3 + 3

а3 = -9

а4 = -4 * 4 + 3

а4 = -13

а5 = -4 * 5 + 3

а5 = -17

а6 = -4 * 6 + 3

а6 = -21

а7 = -4 * 7 + 3

а7 = -25