ПРОШУ ПОМОЖИТЕ!!! (2 бали). Функцію задано формулою у = -0,2x + 0,8. Не виконуючи побудови: а)

знайдіть нулі функції; б) з'ясуйте, чи проходить графік функції через точку N (9; 1).​

Ответы на вопрос

Отвечает Колотовкина Полина.

Ответ:

а) Щоб знайти нулі функції, потрібно вирішити рівняння у = 0, що дає:

-0,2x + 0,8 = 0

-0,2x = -0,8

x = 4

Таким чином, нуль функції дорівнює 4.

б) Щоб перевірити, чи проходить графік функції через точку N (9;1), потрібно підставити значення x і y в формулу функції і перевірити, чи рівність справджується:

у = -0,2x + 0,8

1 = -0,2(9) + 0,8

1 = -1,8 + 0,8

1 = -1

Отже, графік функції не проходить через точку N (9;1).

Объяснение: