Доведіть що значення виразу 3 в 9 степині - 4 в 3 степені ділиться націло на 23 сроооочноо наю 25

балов

Ответы на вопрос

Отвечает Лучникова Алёна.

Відповідь:

Пояснення:

3^9 - 4^3=(3³)³ - 4³= 27^3-4^3=(27 - 4)(27^2 + 27·4+4²)=23*(27^2+27·4+4²)

або

3^9 - 4 ^3 =19683 - 64= 19619 : 23 = 853