Не виконуючи побудови графіка функції y=-3,2x-4,визначте, через які з даних точок проходить цей

графік: A(2;-2,4)

Ответы на вопрос

Отвечает Драч Даша.

Ответ:

Для застосування, чи пройти графік функції через точку A(2, -2.4), ми можемо обґрунтувати координати цієї точки у функції рівня та перевірити, чи рівень буде істинним:

y = -3,2x - 4 -2,4 = -3,2(2) - 4 -2,4 = -6,4

Отже, рівняння не є істинним, тому графік функції не проходить через точку A(2, -2.4).