Вкажіть неповне квадратне рівняа) 3х²-2х+6=0 б) х²-11х=0 в) х³-5х+3 г) х³-5х​


Ответы на вопрос

Отвечает Чепара Саша.
А) 3х² - 2х + 6 = 0
б) х² - 11х = 0
в) х³ - 5х + 3 = 0
г) х³ - 5х = 0

У рівняннях (а) і (б) квадратичний доданок має коефіцієнт, тому вони є повними квадратними рівняннями. У рівняннях (в) і (г) відсутній квадратичний доданок, тому вони є неповними квадратними рівняннями. Проте, рівняння (в) має ступінь більший за 2, тому воно не є квадратним рівнянням.