(3√3+4√5)*(√5-2√3) С розвязанием нужно Срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Трушина Валерия.

Ответ:

Щоб вирішити вираз (3√3+4√5)*(√5-2√3), спочатку нам потрібно спростити вирази всередині круглих дужок.

Починаючи з 3√3:

= = 3-це квадратний корінь з 3, тому 3 =3 дорівнює 3 помножити на =3, що дорівнює 3=3 = 3 * =3 = 3 * =3

Далі, 4√5:

=5-це квадратний корінь з 5, так що 4 =5 дорівнює 4 разів = 5, що дорівнює 4=5 = 4 * =5 = 4 * =5

Додавання цих двох виразів разом:

3√3 + 4√5 = 3 * √3 + 4 * √5 = 3 * √3 + 4 * √5

Далі, √5 - 2√3:

√5-це квадратний корінь з 5, а √3-квадратний корінь з 3, так що:

√5 - 2√3 = √5 - 2 * √3 = √5 - 2 * √3

Нарешті, множення цих двох виразів:

(3√3 + 4√5) * (√5 - 2√3) = (3 * √3 + 4 * √5) * (√5 - 2 * √3)

Це кінцевий результат виразу, але його не можна ще більше спростити, оскільки квадратні корені є ірраціональними числами.

Объяснение:

Отвечает Дубровская Дарья.

2-5√15

решение смотри на фото