При якому значенні а рiвняння (а + 1)x = 1 - 2а має корінь, що дорівнює числу 7 ? дам 50 балів!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Мындру Валентина.

Ответ:

(a + 1)x = 1 - 2a \\ x = 7 \\ 7(a + 1) = 1 - 2a \\ 7a + 7 = 1 - 2a \\ 7a + 2a = 1 - 7 \\ 9a =  - 6 \\ a =  -  \frac{6}{9}  \\ a =  -  \frac{2}{3}

-2/3