Розв'язати рівняння 12x-8=4x+16


Ответы на вопрос

Отвечает Лосев Владислав.

Ответ:

12х-8=4х+16

12х-4х=16+8

8х=24

х=24:8

х=3

Объяснение:

Спочатку всі невідомі ставимо вліву сторону, відомі вправу. Обчислюємо та 24 ділимо на 8.

Відповідь 3

Отвечает Свищёва Настя.

12х-4х

16+

8х=24

х=