Розв'яжіть систему рівнянь способом підстановки x-3y=10 5x+y=2 Розв'яжіть систему рівнянь

способом додавання 3x+4y=-1 -3x+7y23

Ответы на вопрос

Отвечает Гудко Виктория.

x-3y=10

5x+y=2

х=3у+10

5(3у+10)+у=2

х=3у+10

15у+50+у=2

х=3у+10

16у=-48;  у=-3

х=-3*3+10=1

у=-3   Ответ: (1; -3)

3x+4y=-1

-3x+7y=23

   11у = 22; у=2

3х=-9;        х=-3

Ответ: (-3; 2)