За три дні продали 15 т картоплі. В перший день продали на 1 т менше, ніж другого, а третього дня

- 2 3 того, що продали в перший і другий дні разом. Скільки тонн картоплі продали кожного дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Митрофанова Виктория.

Ответ:

4 т,  5 т,  6 т.

Объяснение:

Нехай другого дня продали х т, тоді першого дня продали х-1 т, третього дня 2/3*(х+х-1).

х-1+х+2/3 * (2х-1)=15

2х-1+(4х-2)/3)=45

6х-3+4х-2=45

10х=50;  х=5

Другий день 5 т, перший день 5-1=4 т, третій день 2/3 * 9 = 6 т.