Пряма y=kx+b проходить через точки А і В. Знайдіть числа k i b і запишіть рівняння цієї прямої

якщо: А(0;2), В(3;-1)

Ответы на вопрос

Отвечает Косачёв Семён.

Объяснение:

A(0;2)\ \ \ \ \ B(3;-1)\ \ \ \ y=kx+b\\\frac{x-x_1}{x_2-x_1} =\frac{y-y_1}{y_2-y_1} \\\frac{x-0}{3-0} =\frac{y-2}{-1-2}\\ \frac{x}{3}=\frac{y-2}{-3} \ |*(-3)\\ -x=y-2\\y=2-x.\ \ \ \ \ k=-1\ \ \ \ \ b=2.

Ответ: y=-x+2,    k=-1,    b=2.