Складіть систему рівнянь з двома невідомими до задачі: 4 кг картоплі і 3 кг моркви коштують 55 грн,

а 3 кг картоплі дорожчі 2 кг моркви на 3 грн. Скільки коштує 1 кг картоплі та ц кг моркви?

Ответы на вопрос

Отвечает Федотов Никита.

Ответ:

1 кг картоплі - 7 грн, 1 кг моркви - 9 грн

Объяснение:

Нехай х - картопля, у - морква:

4х+3у=55

3х-2у=3

Рішення:

Домножимо перше рівняння на 2, а друге на 3 (щоб отримати однакові х):

8х+6х=110

9х-6х=9

Тепер складаємо:

17х=119

х=7

Знаходимо у, підставляємо:

3*7-2у=3

2у=18

у=9