Анастасия, [12.05.2022 12:13] Екстренні служби повинні якомога швидше прибути від пожежних частин

до місця аварії. До прибуття вогнеборців в аеропорт має пройти максимум 10 хвилин. Від пожежних станцій до аеропорту 6 км. Обчисліть, з якою швидкістю їдуть пожежні машини км/год, щоб виконати 10 хв

Ответы на вопрос

Отвечает Подойникова Мария.

Ответ:

10хв=1/6 год

6км=6000м

6000м/10хв=600м/хв=0,6км/хв

0,6км/хв*60хв= 36 км/год