Функцію задано формулою у = 5 - 2х. Знайдіть значення аргументу, якщо значення фукції дорівнює 7.


Ответы на вопрос

Отвечает Сейтвелиев Эмир.

Ответ:

Объяснение:

у = 5 - 2х    y=7

7=5-2x

2x=5-7

2x=-2  | : 2

x=-1