Дитячий майданчик має форму прямокутника, площа якого дорівнює 140 м2. Одна його сторона на 4 м

більша, ніж інша. На дитячому майданчику необхідно побудувати бордюр. У магазині продається матеріал для бордюру в упаковках. В одній упаковці є 22 м матеріалу. Срочно пжпжпжп!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасюк Таня.

Ответ: 3 упаковки

Объяснение:

Нехай  ширина майданчика - х м, тоді  довжина ( х + 4) м Складемо рівняння :

х (х + 4) = 140

х² + 4х - 140 = 0

D = 4² - 4 * (-140) = 16 + 560 = 576

√D = √576 = 24

х₁ = (-4 - 24)/2 ​​= -14 не підходить, згідно умови

х₂ = (-4 + 24)/2 ​​= 10 м - ширина

х + 4 = 10 + 4 = 14 м довжина

Побудувати бордюр це є периметр майданчика

P = 2(10 + 14) = 48 м

1 упаковці - 22 м

х упаковок - 48 м

х = 48 : 22 = 2,18 ...

Упаковки мають бути цілим числом, тому потрібно 3 упаковки