Дитячий майданчик має форму прямокутника, площа якого дорівнює 96 м2. Одна його сторона на 4 м

більша, ніж інша. На дитячому майданчику необхідно побудувати бордюр. У магазині продається матеріал для бордюру в упаковках. В одній упаковці є 10 м матеріалу. 1.обчисліть довжину та ширину майданчика 2.обчисліть скільки упаковок матеріалу треба купити для бордюру

Ответы на вопрос

Отвечает Вишнёвская Виктория.

Ответ:

1. 8 см і 12 см

2. 4 упаковки

Объяснение:

1. нехай х -ширина, тоді х+4 - довжина

х*(х+4) = 96

х^2 +4х - 96 = 0

Д=16+4*96 = 400

х1 = 8, х2 менше 0, отже не задовільняє умову

отже ширина 8см, довжина 8+4=12 см

2. Р=8+8+12+12 = 40 см

40/10 =4 упаковки матеріалу