Розвязати рівняння х4-10х3+250х-625=0


Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

Ответ:

х×4-10х3+250х-625=0

х4-10х3+250х-625=0

4x-30+250x-625=0

254x-30-625=0

254x-655=0

254x=655

(Розділіть обидві частини рівняння на 254)

x=655/254