Один із суміжних кутів дорівнює 23º. Знайдіть інший.​


Ответы на вопрос

Отвечает Шевелёва Алёна.

Відповідь:

157°

Пояснення:

180-23=157

Отвечает Бибик Ваня.

Ответ:

Сума суміжних кутів 180° отже:

Другий кут = 180 - 23 =157°