Допоможіть будь ласка ! 40% від одного числа на 14 більші за 60% від другого . Знайдіть ці числа

, якщо їхня сума дорівнює 85 . У відповідь запишіть більше з цих чисел .

Ответы на вопрос

Отвечает Ситраков Владислав.

Ответ:

Объяснение:

Нехай є два числа х та у. За умовою

0,4х-0,6у=14

х+у=85

Розв*яжемо систему рівнянь способом підстановки:

х=85-у

0,4(85-у)-0,6у=14

х=85-у

34-0.4у-0.6у=14

34-у=14

у=14-34

у =-20

85-(-20)=75

х=-75

у =-20