Виразіть з рiвняння x + y = 29 змінну у через х, та знайдіть два будь яких розв'язки рiвняння

Побесреє умаляю

Ответы на вопрос

Отвечает Данилова Вероника.

Объяснение:

Y=29-x

и представляєш тогда два любых числа вместо х

X=5 y=29-5=24

X=30 y=29-30=-1