Матеріальна точка рухається за законом s(t) = 16 t+ 2 t3 (м). Знайдіть її швидкість і прискорення в

момент часу t = 2 с. Помогите пожалуйста!!! БУДУ ООЧЕНЬ БЛАГОДАРНА!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Наумов Иван.

Объяснение:

s(t)=16t+2t^3\ \ \ \ \ t=2 \ c.\ \ \ \ \ v(t)=?\ \ \ \ \ a(t)=?\\v(t)=s'(t)=(16t+2t^3)'=16+6t^2.\\v(2)=16+6*2^2=16+6*4=16+24=40.\\a(t)=v'(t)=(16+6t^2)'=12t.\\a(2)=12*2=24.

Ответ: v(2)=40 м/с,  а(2)=24 м/с².