Чому дорівнює значення функції y = 2x - 0,5​


Ответы на вопрос

Отвечает Румянцева Наталья.

Відповідь:

значення х= 1;    2;     3;     4;       5.

                 у= 1,5; 3,5; 5,5 ; 7,5;    9,5

(якщо треба, поставте ці точки на координатрій прямій--- х і у, згідно зі значеннями. Якщо провести точки лінійкою, у вас вийде пряма)

Пояснення:

Підставляємо значення х яке прийшло вам у голову, наприклад, нехай х=1, тоді згідно функції:

y = 2* 1 - 0,5​

тепер вийшло таке рівняння, і вирішуєм його:

y = 2 - 0,5​

у= 1,5.

Тепер, візьмемо на х якесь інше число... наприклад, -2, нехай, тоді:

х=-2

y = 2 * x - 0,5​= 2* (-2) - 0,5​

у= -4 - 0,5= -4 + (-0,5)

у= -4, 5.