Не виконуючи побудови, знайдіть координати точки перетину графіка функції у=3х+9 з осями координат.

ПЛІС СРОЧНО!

Ответы на вопрос

Отвечает Базанкова Карина.

Ответ:

(-3;0); (0;9)

Объяснение:

с осью Ох у=0

3х+9=0

3х=-9

х=-9/3

х=-3 и точка (-3;0)

с осью Оу х=0,

у=3*0+9

у=9

и точка (0;9)