Знайдіть суму нескінченної геометричної прогресії -64;32;-16…


Ответы на вопрос

Отвечает Лис Полина.

-128/3

S=b1/(1-q)

q=b2/b1

q=32/-64=-1/2

s=-64/(1-(-1/2))=-64/(3/2)=-128/3