Розвяжить систему ривнянь способом додавання 5х-2у=16 8х+3у=38


Ответы на вопрос

Отвечает Глебова Елена.

/ 5х-2у=16
|                 +
\ 8х+3у=38

13x+y=54
y=54-13x
вставим в перше рівняння
5x-108+26x=16
31x=124
x=124:31
x=4

y=54-13x
y=54-(13*4)
y=54-52
y=2

Не знаю, спосіб додавання це, чи не додавання, але правильна відповідь 100%