Знайти координати точки перетину графіків функцій у=-38x+15 та у -21x - 36


Ответы на вопрос

Отвечает Старостина Ульяна.

Ответ:

-38*x+15=-21*х-36 или 51=17*х или x=3. Значение у=-38*3+15=-99.

Точка (3;-99).