Які з пар чисел ( 4 ; -5) , ( -2 ; 5 ) , ( 1 ; 2,5 ) , (6 ; - 15 ) є розв’язками рівняння х² + 2у

– 6 = 0 ?

Ответы на вопрос

Отвечает Овчинникова Лера.

Відповідь:

Пояснення:

Для того щоб це дізнатися потрібно підставити у рівняння

Перевірим пару чисел (4;-5)

4²+2*(-5)-6=16-10-6=0

Розвязком є пара чисел (4;-5)