Срочно!!знайдіть знаменник геометричної прогресії (bn) якщо b6 = 32 b8 = 2​


Ответы на вопрос

Отвечает Муллагалиева Карима.

\displaystyle\bf\\\left \{ {{b_{8} }=2 \atop {b_{6} =32}} \right. \\\\\\:\left \{ {{b_{1} \cdot  q^{7} =2} \atop {b_{1} \cdot q^{5} =32}} \right. \\--------\\q^{2} =\frac{2}{32}=\frac{1}{16} \\\\\\q_{1,2} =\pm \ \sqrt{\frac{1}{16} } =\pm \ \frac{1}{4} =\pm \ 0,25\\\\\\Otvet; \ q_{1}=-0,25  \  \ ; \  \ q_{2} =0,25