За теоремою Вієта, чому дорівнює сума і добуток коренів зведеного квадратного рівняння x² + 6x + 5

= 0​

Ответы на вопрос

Отвечает Шилова Александра.

Ответ:

-6;  5

Объяснение:

x²+6x+5=0

x₁+x₂=-6

x₁*x₂=5

Отвечает Лошадкин Никита.

x² + 6x + 5 = 0

За т. Вієта: x1 + x2 = - 6

x1 × x2 = 5