4. З якого матеріалу виготовлено провідник довжиною 100 м і площею поперечного перерізу 0,5 мм²,

якщо при напрузі 6,8 В по ньому тече струм 2 А?​

Ответы на вопрос

Отвечает Пушкарёва Софья.

U=6.8 В
S=0.5 мм²=5*10⁻⁷ м²

I=2 А

L=100 м

ρ-?

Щоб зрозуміти из якого матеріалу виготовлен провідник, треба знайти його питомий опір

R=ρL/S

також в физике є закон Ому R=U/I

U/I=ρL/S

ρ=US/IL=(6,8 В×5*10⁻⁷ м²)÷(2 А×100 м)=1,7*10⁻⁸ Ом*м

Це табличне значення і тількі мідь має таке значення

Відповідь: мідь