ПОЖАЛУЙСТА Спростіть вираз і знайдіть його значення (-2,1x-2,3y)*0,2-0,4*(3,1y+1,9x) якщо x=-10,

y=-2

Ответы на вопрос

Отвечает Данилова Евгения.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(-2.1x-2.3y)*0.2-0.4*(3.1y+1.9x)=

= -0.42x-0.46y-1.24y-0.76x=

= -0.42x-0.76x-0.46y-1.24y=

= -1.18x-1.7y=

якщо x= -10 y= -2 то

= -1.18*(-10)-1.7*(-2)=

= 11.8+3.4=

= 15.2