Знайдіть два будь-яких розв'язки рівняння: x+3y=0


Ответы на вопрос

Отвечает Горун Софія.

Ответ:

например. (0;0) ⇒ 0+3*0=0; 0+0=0; 0=0 -- верно.

(6; -2) ⇒ 6+3*(-2)=0; 6+(-6)=0; 0=0 -- верно.

ответ: (0;0), (6; -2).

Объяснение: