ДАЮ 30 БАЛІВ!!! Перший та третій члени арифметичної прогресії відповідно дорівнюють -5 та 11.

Знайти другий член цієї прогресії​

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Вилена.

а2 = (а1+а3)/2 =(-5+11)/2 = 6/2 = 3