Знайдіть суму нескінченої геометричної прогресії 24,12...​


Ответы на вопрос

Отвечает Олина Инга.

\displaystyle\bf\\b_{1} =24\\\\b_{2} =12\\\\b_{2} =b_{1} \cdot q\\\\q=b_{2} :b_{1} =12:24=0,5\\\\\\S=\frac{b_{1} }{1-q} =\frac{24}{1-0,5} =\frac{24}{0,5} =24\cdot 2=48\\\\\\Otvet:S=48