Функцію задано формулою f(x) = x^-0.75 Чому дорівнює f(16)


Ответы на вопрос

Отвечает Парамонова Лиза.

Ответ:

Объяснение:

Значення 16 підставляємо в функцію, потім використовуємо властивість степенівf(16)=16^{-0.75}=16^{-\frac{75}{100}}=16^{-\frac{3}{4}}=\frac{1}{16^{\frac{3}{4}}}=\frac{1}{(2^{4})^{\frac{3}{4}}}=\frac{1}{2^{3}}=\frac{1}{8} і розв'яжуємо значення