Серед розв’язків рівняння x+3y−20=0 знайди таку пару, яка складається з двох таких чисел, перше з

яких в 2 рази більше другого. Відповідь: пара чисел ( ; )

Ответы на вопрос

Отвечает Дворецкая Арина.

\begin{cases}x+3y-20=0\\x=2y\end{cases}= > \ \ 2y+3y-20=0

5y=20\qquad\quad x=2\cdot4=8\\y=4

Ответ: (8; 4)